Zájezdy s CK Kudrna:  Cyklozájezdy | Turistické zájezdy | Vysokohorská turistika | Via ferraty

Nacházíte se zde:úvod - Outdoor - Obuv - Turistická obuv vysoká

treková obuv Asolo Tribe GV modrá

  • Značka:
  • Záruka: 24 měsíců
  • ID produktu: 06075
Asolo Tribe GV modrá A343

Asolo Tribe GV je velmi univerzální, oblíbený model celokožených pohorek. Je určen zejména pro turistiku, ale i lehký až středně těžký trekking. Tribe jsou velmi pohodlné a přitom odolné a maximálně bezpečné boty i při pohybu v težším terénu. Při konstrukci tohoto modelu byl kladen velký důraz na jednoduchost (minimální počet švů), odolnost a maximální bezpečnost při pohybu i v težším terénu. Svršek je vyroben z Perwanger kůže (tl.2,4 mm, nejkvalitnější, speciálně upravovaná vodoodpudivá kůže) s gumovou obsázkou na špici pro ještě větší ochranu této namáhané části boty. Vynikající klima uvnitř boty zajistí použitá membrána GORE-TEX® Performance Comfort. Stabilita a výborná přilnavost k různému povrchu jsou vlastnosti nové podešve Vibram® Radiant.

Dostupnost: do 5 dnů

varianty

Vaše cena s DPH:          4 176  
Běžná cena:  4 490 Kč       Ušetříte:  7 %

Podělte se o zajímavé zboží nebo akce se svými přáteli

E-mail nebo jméno nebylo správně vypněno.

Hlídací pes, který za Vás hlídá ceny

Nechte si poslat upozornění na e-mail, jakmile cena Vámi vybraného zboží klesne o více jak 5 %.

E-mail nebyl správně vyplněn.

Náš hlídací pes dokáže hlídat jen do první změny ceny zboží nebo nejdéle 2 měsíce. Chcete-li sledovat cenu déle, je třeba hlídacího psa znovu nastavit.

Asolo Tribe GV je velmi univerzální, oblíbený model celokožených pohorek. Je určen zejména pro turistiku, ale i lehký až středně těžký treking. Tribe jsou velmi pohodlné a přitom odolné a maximálně bezpečné boty i při pohybu v težším terénu. Při konstrukci tohoto modelu byl kladen velký důraz na jednoduchost (minimální počet švů), odolnost a maximální bezpečnost při pohybu i v težším terénu. Svršek je vyroben z Perwanger kůže (tl.2,4 mm, nejkvalitnější, speciálně upravovaná vodoodpudivá kůže) s gumovou obsázkou na špici pro ještě větší ochranu této namáhané části boty. Vynikající klima uvnitř boty zajistí použitá membrána GORE-TEX® Performance Comfort. Stabilita a výborná přilnavost k různému povrchu jsou vlastnosti nové podešve Vibram® Radiant s radiálním samočistícím vzorkem a integrovanou Asobrake technologií. Pro zvýšenou podélnou a příčnou tuhost je u tohoto modelu použita 4 mm výztuha Asoflex 00 MR. Standrdní pro Asolo a tohoto typu obuvi je i použití ocelových šňěrovacích oček a kvalitních tkaniček.
Materiálcelokožené
MembránaAno
Hmotnost720 g 1/2 páru
ERP Money S4 Tea Garden